Dziś złożyłem rezygnację z członkostwa w Klubie Parlamentarnym @pisorgpl. Serdecznie dziękuję Koleżankom i Kolegom z PiS za lata świetnej współpracy. Pozostanę posłem niezrzeszonym skupionym na pracy dla Polski.

— Janusz Kowalski 🇵🇱 (@JKowalski_posel) April 30, 2026