🩺 Dominik Kubera kontuzjowany‼️
— Falubaz Zielona Góra 💛💚 (@FalubazZG) May 26, 2026
Nasz zawodnik doznał kontuzji obojczyka podczas wtorkowego meczu ligi szwedzkiej w Motali. Polak upadł w czwartym wyścigu i nie wystąpił już w zawodach. Badania wykazały złamanie obojczyka.
Trzymaj się Domin i wracaj szybko do zdrowia 💪 pic.twitter.com/GZYjUEyd8x