Od ponad 7 miesięcy w jednostkach policji stoją setki nieużywanych samochodów KIA (zdjęcie od źródeł z policji). Stoją bo @PolskaPolicja nie stać na zamontowanie sygnałów, radiostacji itp. Stoją „pod chmurką” nieużywane, brudne, zaniedbane i tak sobie niszczeją.
— Marcin Dobski (@szachmad) May 11, 2026
Brawo… pic.twitter.com/ypZjVElJmt