Na tego newsa wszyscy czekaliście ⭐️ 😎

Uruchomiliśmy klauzulę wykupu Luisa Palmy ze szkockiego Celtic FC. Luis został zawodnikiem Kolejorza do 30 czerwca 2029 roku.#Palma2029 pic.twitter.com/PRbomY3VFE

— Lech Poznań ⭐️ (@LechPoznan) June 3, 2026